يکشنبه, 31 شهريور 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۸۱۸۰۰
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد برگزار شد؛
تودیع و معارفه مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان شمالی
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی با حضور عسکری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع و هیأت همراه ایشان، شجاعی استاندار خراسان شمالی، قوامی و قربانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان، جمعی از مدیران کل و مسئولان دستگاه های اجرایی استان، روسای دستگاه های تابعه، ذیحسابان و کارکنان آن اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی امور اقتصادی و دارایی استان خراسان شمالی، عسکری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه مولدسازی دارایی‌های دولت با مشارکت سایر سرمایه گذاران انجام می‌گیرد، گفت: باید تلاش کنیم این دارایی‌ها به هر شکل ممکن ساخته، فروخته و یا با ایجاد خدمات جدید به پول نزدیک شود.

عسکری افزود: امسال تحقق درآمدها یک عدد سنگین را نشان می‌دهد اما با شناختی که از ظرفیت‌های اقتصادی کشور وجود دارد، همچنان جای مانور داریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه در حوزه بهبود فضای کسب و کار به تلاش بیشتری نیاز است، گفت: گاه بوروکراسی اداری دریافت یک مجوز را به ماه و سال می‌کشاند که از آسیب‌های این حوزه است و باید برطرف شود.

 عسکری در ادامه از همه مدیران دولتی خواست برای حل مسائل و مشکلات یاری گر دستگاه امور اقتصادی باشند و منتظر تصمیم دیگران نمانند.

در ادامه این مراسم، شجاعی استاندار خراسان شمالی با تأکید بر اهمیت دستگاه های اقتصادی زیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در توسعه و اتکای ساختاری کشور به منابع بانکی، تغییر مسیر و فرایند را از مدیران زیرمجموعه این وزارتخانه در خراسان شمالی خواستار شد.

شجاعی با انتقاد از در پیش گرفتن یک خط و مسیر طی سالیان مختلف و بی توجهی به تغییرات، آثار این بی توجهی را متوجه سایر بخش ها دانست.

وی با اشاره به هجمه دشمن به لحاظ اقتصادی، گفت: اگر در همین مسیر حرکت کنیم و آن را تغییر ندهیم، توان ایستادن مقابل هجمه ها را نخواهیم داشت.

درخشانی مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ضمن تقدیر و تشکر از وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی برای اعتماد در انتصاب به سمت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی به مسائل و چالش های پیش رو در حوزه اقتصاد استان اشاره کرد و همیاری و کمک دستگاه های مربوطه برای رفع این موارد را خواستار شد.

 

وی در ادامه با اشاره به افزایش درآمد استان که یکی از دغدغه های مدیران استانی است، افزود: مادامی که فضای کسب و کار رونق نگیرد افزایش درآمد نیز منتفی است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0