پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار ویژه وزیر
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۸۱۲۹۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ 
۱۳:۳۸:۱۰
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در نخستین روز کاری سال جدید، با حضور در ادارات و محل کار مدیران و کارکنان وزارتخانه، فرا رسیدن سال نو و آغاز فعالیت مجدد آنها در مسیر خدمت به مردم و نظ ...
وزیر اقتصاد در جلسه مدیریت بحران استان مازندران خبر داد: اختصاص تسهیلات قرض ‌الحسنه برای باغداران و كشاورزان آسیب دیده از سیل های اخیر  جديد!
کد خبر : ۱۸۱۲۹۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
۱۵:۴:۱۲
 وزیر اقتصاد از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با نرخ سود پایین به کشاورزان و باغداران آسیب دیده از سیل استان های گلستان و مازندران خبر داد. 
وزير اقتصاد در جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان عنوان کرد؛ بیشترین گلایه مردم، عدم اطلاع رسانی از وقوع سیل بود  جديد!
کد خبر : ۱۸۱۲۹۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
۱۳:۱۶:۳۰
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان گفت: هیچ بحث و شکی در خصوص سنگینی حجم سیل در استان گلستان نیست ولی گلایه های مردم از عدم اطلاع رسانی های جدی و شفاف در این زمین ...
جهت بازدید از مناطق سیل زده مازندران؛ جهانگیری و دژپسند وارد ساری شدند  جديد!
کد خبر : ۱۸۱۲۹۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
۱۱:۴۱:۵۵
معاون اول رئیس جمهوری با همراهی  وزیر امور اقتصادی و دارایی شب گذشته (شنبه شب) برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران وارد این استان شدند.
وزير اقتصاد در ستاد مديريت بحران گنبد خبر داد؛ اختصاص  ٣٠ میلیارد تومان برای حل فوری مشكلات سیل زدگان استان گلستان از سوی دولت  جديد!
کد خبر : ۱۸۱۲۹۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
۱۱:۳۷:۲۰
وزير امور اقتصادی دارایی در جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان گنبد كاووس كه با هدف بررسی وضعیت امداد رسانی و کمک به آسيب ديدگان سيل استان گلستان برگزار شد، گفت: دولت به هر یک از استان های سی ...
در ادامه سفر وزیر اقتصاد به مناطق سیل زده انجام گرفت بازدید از سد مخزنی گلستان و بررسی خسارات وارده به مردم گنبد كاووس  جديد!
کد خبر : ۱۸۱۲۸۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
۱۱:۳۲:۱۲
وزیر اقتصاد در ادامه سفر خود به استان گلستان و بازدید از مناطق سیل زده شهرستان گنبد کاووس، از سد گلستان دیدن کرد.
دکتر دژپسند به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در بازدید از مناطق سیل زده خبر داد: حمایت ویژه دولت از آسیب دیدگان سیل استان های گلستان و مازندران  جديد!
کد خبر : ۱۸۱۲۸۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
۱۱:۲۹:۲۹
 دکتر فرهاد دژپسند، نماینده ویژه رییس جمهور در رسیدگی به امور سیل زدگان استان گلستان و مازندران، از حمایت ویژه دولت به منظور تسریع در جبران خسارات و تعمیر منازل مسکونی آنها خبر داد.
کد خبر : ۱۸۱۲۸۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ 
۱۱:۲۱:۴۸
وزیر امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از سوی رییس جمهور جهت بازدید از مناطق سیل زده استانهای شمالی کشور، صبح امروز وارد گرگان شد.
به نمایندگی از رییس جمهور و جهت بازدید از مناطق سیل زده؛ دژپسند به استان های گلستان و مازندران سفر می كند 
کد خبر : ۱۸۱۲۸۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ 
۲۰:۴۹:۳۹
 وزیر امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از سوی رییس جمهور جهت بازدید از مناطق سیل زده، صبح فردا راهی دو استان گلستان و مازندران می شود.
وزیر اقتصاد طی بازدید از خزانه داری کل کشور در لحظات پایانی سال خبر داد: پرداخت كامل حقوق و مزایای كاركنان دولت در سال ۱۳۹۷ 
کد خبر : ۱۸۱۲۸۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ 
۲۱:۳۹:۱
 وزیر امور اقتصادی و دارایی در ساعات پایانی سال ۱۳۹۷، از پرداخت کامل حقوق و مزایای کارکنان دولتی که از محل بودجه عمومی، حقوق  دریافت می کنند، خبر داد.
وزیر اقتصاد در هفدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چین تاکید کرد؛ ایران نگاه ویژه ای به توسعه روابط با چین دارد 
کد خبر : ۱۸۱۲۸۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
۲۲:۴۳:۱۵
 وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران نگاه ویژه ای به توسعه، تقویت و گسترش روابط خود با چین دارد.
کد خبر : ۱۸۱۲۷۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
۱۲:۵۴:۳۸
وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: در حال رایزنی برای انعقاد قرارداد دو جانبه پولی و مالی با چین هستیم تا بتوانیم معاملات دو جانبه را با واحد پول های ملی دو کشور انجام دهیم.
کد خبر : ۱۸۱۲۷۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
۱۳:۴۹:۵۹
نشست فرصت های سرمایه گذاری و تجاری ایران و چین عصر امروز (دوشنبه) با حضور دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران و چیان که مینگ معاون وزیر بازرگانی چین در پکن برگزار شد.
کد خبر : ۱۸۱۲۶۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ 
۱۴:۹:۵۷
در پایان سیزدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان امروز (جمعه) سه سند همکاری اقتصادی میان دو طرف در باکو به امضا رسید.
در جریان سفر دو روزه دژپسند به باکو؛ وزیر اقتصاد كشورمان با رییس جمهور آذربایجان دیدار كرد 
کد خبر : ۱۸۱۲۶۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ 
۱۴:۳:۴۴
فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در ادامه سفر دوروزه خود به باکو ظهر امروز، جمعه، با الهام علی اف رییس جمهور آذربایجان دیدار و گفتگو کرد.
در ادامه سفر وزیر اقتصاد کشورمان به آذربایجان مورد بررسی قرار گرفت؛ توسعه همكاری های كشاورزی، بانكی و ریلی تهران - باكو 
کد خبر : ۱۸۱۲۶۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
۱۳:۵۹:۹
توسعه همکاری های کشاورزی، بانکی و ریلی تهران - باکو در دیدار  وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با وزیر کشاورزی، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس راه آهن جمهوری آذربایجان مورد بررسی قرار گرفت.
صفحه1از63123456...63.بعدي.برو

5.3.4.0
V5.3.4.0