يکشنبه, 31 شهريور 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ 
  • کد خبر : ۱۸۱۷۹۱
دژپسند در حاشیه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس:
مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس واكنش جدی به معامله قرن نشان دادند
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: امسال که حرکت غلط «معامله قرن» از سوی استکبار مطرح شد ، در مقابل واکنش مردم ایران نیز امروز در راهپیمایی روز قدس گسترده‌تر و جدی‌تر شد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا) به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  وزیر اقتصاد با اشاره به حضور میلیونی ملت ایران در این راهپیمایی اظهار داشت: اینکه مردم با زبان روزه و در این هوای گرم برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمدند نشان از اراده ملتی دارد که دنبال بقای آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع از مظلومان هستند.

 

وی همچنین در ادامه به موضوع معامله قرن و سیاست‌های استکباری آمریکا اشاره کرد و افزود: امسال که حرکت غلط «معامله قرن» از سوی استکبار مطرح شد در مقابل واکنش مردم ایران نیز امروز در راهپیمایی روز قدس گسترده‌تر و جدی‌تر شد.

 

وزیر اقتصاد و امور دارایی در پایان در خصوص پیام حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به استکبار جهانی گفت: حضور مردم ایران این پیام را دارد که ملت آزاده ایران به هیچ عنوان تن به ظلم نمی‌دهند و رژیم غاصب صهیونیستی پایان خوشی نخواهد داشت و به زودی تکلیف آن توسط مردم آزادی‌خواه فلسطین مشخص خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0