پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار ویژه

برای نخستین بار صورت گرفت؛

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ 
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در نخستین روز کاری سال جدید، با حضور در ادارات و محل کار مدیران و کارکنان وزارتخانه، فرا رسیدن سال نو ...

وزیر اقتصاد در جلسه مدیریت بحران استان مازندرا ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
 وزیر اقتصاد از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با نرخ سود پایین به کشاورزان و باغداران آسیب دیده از سیل استان های گلستان و مازندران خبر داد. 

وزير اقتصاد در جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان گفت: هیچ بحث و شکی در خصوص سنگینی حجم سیل در استان گلستان نیست ولی گلایه های ...

جهت بازدید از مناطق سیل زده مازندران؛

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ 
معاون اول رئیس جمهوری با همراهی  وزیر امور اقتصادی و دارایی شب گذشته (شنبه شب) برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران وارد این استان شدند.

تازه های خبری

با حضور وزیر اقتصاد و مدیرعامل بیمه ایران؛

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ 
با حضور وزیر اقتصاد و مدیرعامل بیمه ایران در گنبدکاووس؛ چک پرداخت خسارت یکی از سیل‌زدگان به نمایندگی از زیان‌دیدگان سیل اخیر تحویل شد.

دستور صریح رییس کل بیمه مرکزی به شرکت های بیمه:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ 
در راستای التیام‌بخشی به آلام مردم مصیبت‌زده و خسارت‌دیدگان مناطق شمالی کشور، تمامی شرکت‌های بیمه موظف شده‌اند تا در اسرع وقت نسبت به ارزیابی خسارات وارده و پرداخت مبالغ خسارت‌دیدگان، اقدام کنند.
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای فهرست خدمات 18 بانک و بیمه تابعه و مشمول اصل ۴۴ را در ساعات پایانی سال جاری و ایام نوروز 1398 اعلام کرد.

معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور خبر داد:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور طی اطلاعیه ای از تامین وجوه مورد نیاز برای آخرین مرحله تسویه اوراق بهادار اسلامی دولت با نماد سخاب 7 در 28 اسفند ماه سالجاری (فردا) خبر داد.

انتصابات
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محسن کاویانی را به سمت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان منصوب کرد.
سیدرحمت اله اکرمی طی حکمی داریوش فتحی سیابیدی را به سمت معاون ذیحساب و مدیر کل امور مالی گمرک ایران منصوب کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محمود اردشیر را به سمت عضو هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به مدت دو سال منصوب کرد.
سیدرحمت اله اکرمی طی حکمی علی محمود آبادی را به سمت معاون ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

اخبار استانی
به منظور شناسایی مودیان جدید مالیاتی در حوزه های پس از فروش محصولات کشاورزی و توزیع محصولات در بازارهای هدف، نشستی سه جانبه با مدیران کل امور اقتص ...
استاندار سیستان و بلوچستان به اتفاق معاونین و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با مدیریت و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی دیدار کرد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان، از مازاد درآمد وصولی های استان خوزستان در 11 ماهه سال 1397 خبر داد و گفت: درآمد های استان خوزستان نسبت ...

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی در جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استانی که با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران کل دستگاه‌ها ...

5.3.4.0
V5.3.4.0