شنبه 4 اسفند 1397   00:41:09
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/17 چهارشنبه
برگزاری نشست خبری دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در خراسان شمالی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان خراسان شمالی در جمع خبرنگاران رسانه های این استان، گزارش عملکرد یک ساله ادارات خود را ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، دراین نشست که در روز دو شنبه 15 بهمن که به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد، "ابراهیمی" معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان، "یعقوب نژاد" مدیرکل امور مالیاتی، "جعفری" مدیریت گمرکات، "هدایتی" مدیریت امور شعب بانک ملی، "وفاپیشه" مدیریت بیمه ایران، "درخشانی" معاون اقتصادی و "رحمانی" معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حضور داشتند.


این گزارش حاکی است، معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان خراسان شمالی، ضمن سپاسگزاری از حضور اصحاب رسانه، عملکرد اداره کل از قبیل درآمدهای استان ،جذب اسناد خزانه، ظرفیت اوراق تسویه را تشریح کرد.
 

در ادامه جلسه، مدیرکل امور مالیاتی نیز با اشاره به دهیاری و شهرداری ها، تعداد اظهارنامه ها، وصول مالیات با شعار رضایت مودیان و رعایت مالیاتی و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده را برشمرد.
 

مدیر امور شعب بانک ملی نیز در ادامه جلسه، گزارش عملکرد کمیسیون هماهنگی بانک های استان اعم از منابع ، مصارف و مطالبات پرداخت را ارائه کرد.
 

مدیر گمرکات استان نیز با اشاره به صادرات و واردات استان و میزان درآمدهای حاصله، از شروع بکار منطقه ویژه اقتصادی استان در دهه مبارک فجر خبر داد.
 

در ادامه، مدیر بیمه ایران در خصوص صنعت بیمه در استان، تعداد شعبات بیمه، رشته های بیمه ای و میزان خسارت های پرداختی در سال گذشته نکاتی را بیان کرد.
 

همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل نیز به دفاع از عملکرد آن اداره کل پرداخت و به کسب عنوان های برتر در جشنواره شهید رجایی و ... اشاره کرد و درخشانی معاون اقتصادی اداره کل از صدور مجوزهای بی نام و در ادامه از بهبود فضای کسب و کار خبر داد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir