شنبه 4 اسفند 1397   00:37:24
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/14 يكشنبه
استان آذربایجان شرقی: اقتصاد جهانی بدون تجارت موضوعیت ندارد و تجارت جهانی بدون وجود گمرک منتفی است
     به مناسبت روز جهانی گمرک علی اصغر عباس‌ زاده نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی به همراه معاونین اداره کل با حضور در محل گمرک تبریز روز جهانی گمرک را اورنگی، ناظر گمرکات استان آذربایجان شرقی و مدیر کل گمرک تبریز و کارکنان اداره کل گمرک تبریز تبریک گفتند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، علی اصغر عباس‌زاده گفت: اقتصاد جهانی بدون وجود تجارت موضوعیت ندارد و تجارت جهانی بدون وجود گمرک منتفی است و گمرک جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در وصول درآمدهای دولت دارد.
 

وی افزود: روز جهانی گمرک رویداد مهمی است زیراکه در این روز اهمیت و نقش کارکنان و موسسات گمرکی در حفظ امنیت مرزها و همچنین تاثیر آن ها در اقتصاد کشور مشخص و پررنگ تر می شود.
 

عباس‌زاده اظهار داشت: نقش گمرک در توسعه و تقویت ارتباطات بین المللی، تجارت، صادرات و واردات یک نقش بی نظیری می‌باشد.
 

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی روز جهانی گمرک را به اورنگی، ناظر گمرکات استان آذربایجان شرقی و مدیر کل گمرک تبریز و کارکنان خدوم و زحمتکش اداره کل گمرک تبریز تبریک گفته و اظهار امیدواری کرد تا با همفکری و همدلی یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی کشور همراه و هم قدم باشیم و با دستیابی به توفیقات عالی‌تر، تعالی و اقتدار کشور عزیزمان را در جهت توسعه، رشد، شکوفایی و پیشرفت اقتصادی ثابت نماییم.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir