چهارشنبه 26 دي 1397   22:22:53
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/22 شنبه
جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاههای اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی
جلسه اعضای شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاههای اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی متشکل از مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، گمرکات استان، بانک ملی، بیمه ایران، بورس منطقه‌ای و جمع آوری و فروش اموال تملیکی آذربایجان شرقی با استاندار آذربایجان‌شرقی در محل استانداری تبریز تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، در این جلسه علی اصغر عباس زاده نماینده وزیر، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و رییس شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاههای اجرایی تابعه وزارت متبوع در آذربایجان شرقی در گزارشی مطالبی در خصوص وضعیت درآمد و هزینه‌های استان ارائه نمود.

وی به عنوان دبیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گزارشی از اقدامات انجام گرفته شده در جهت جلب و جذب سرمایه گذاری ارائه کرد. عباس زاده سامانه های الکترونیکی خزانه معین استان و درآمدهای استانی و مالیاتی را تشریح کرد.

این جلسه که با حضور جهانگیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، هریک از مسئولین دستگاههای اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان شامل: امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، بانک ملی، شرکت بیمه ایران، بورس و جمع آوری و فروش اموال تملیکی گزارشی اجمالی از نحوه‌ی انجام امور در دستگاههای اجرایی و مأموریت های محوله ارائه کردند.

در این جلسه، پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی مدارا کردن با مردم و برخورد با متخلفان را توصیه نمود و در اولویت قرار گرفتن راهکارهای جذب سرمایه مردم راخواستار شد.

وی بر توسعه سامانه‌های الکترونیکی تاکید کرد و گفت: شفاف سازی امور در راستای جلب رضایت مردم مهم بوده و فرهنگ سازی توام با آموزش و قانون مداری باید در دستگاههای اجرایی اعمال گردد.

پور محمدی استاندار آذربایجان شرقی رضایت کامل خویش را از عملکرد مدیران شورای هماهنگی دستگاههای اجرایی تابعه وزارت متبوع در استان ابراز داشتند.ناب


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir