شنبه 4 اسفند 1397   00:42:26
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/11/24 سه‌شنبه
حضور مدیر کل اقتصادی چهارمحال و بختیاری در جلسه هم اندیشی مدیران کل اقتصادی منطقه چهار کشور
جلسه مدیران کل امور اقتصادی و دارایی منطقه چهار کشور با حضور نمایندگان وزیر و مدیران کل استانهای چهارمحال و بختیاری ، اصفهان،بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد و خوزستان به میزبانی اداره کل امور اقتصادی دارایی استان خوزستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری در  این جلسه که به منظور   هم اندیشی پیرامون اقدامات انجام شده در خصوص برش های استانی پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی و  بهبود فضای کسب و کار در استانهای عضو برگزار گردید، موضوعاتی  نظیر اجرای بند «و» تبصره 5 قانون بودجه سال 96 (اوراق تسویه خزانه) همچنین، راهکارهای موثر در جذب اسناد خزانه اسلامی در سال 96 مطرح گردید. همچنین در خصوص اجرای مصوبات جلسات گذشته و مصوبات جلسه دبیران مناطق شش گانه کشور بحث و تبادل نظر گردید.

در این جلسه عبداللهی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل این جلسات را منجر به هماهنگی  و انتقال دانش و تجربه بین ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها دانست و در همین راستا گزارشی از اقدامات انجام شده در این اداره کل در حوزه های مختلف اقتصادی و نظارت مالی ارائه نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir