شنبه 2 تير 1397   16:13:11
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/4/25 يكشنبه
اداره کل اقتصادی و امور مالیاتی یزد دستگاههای ویژه در امر ترویج فرهنگ نماز شناخته شدند
مسئول ارزیابی و نظارت ستاد اقامه نماز استان یزد گفت: در ارزیابی های به عمل آمده اداره کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل امور مالیاتی این استان در امر گسترش و ترویج فرهنگ نماز جزء دستگاههای تقدیر ویژه شناخته شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد حجت الاسلام " سعید رادمهر " در نشست ستاد اقامه نماز این اداره کل افزود: امسال 22 دستگاه اجرایی استان از بین 78 دستگاه این رتبه را کسب کردند.

وی با قدردانی از تلاش های اداره کل امور اقتصادی و دارایی و امور مالیاتی در  زمینه ترویج و گسترش فرهنگ نماز تصریح کرد: در اجلاس استانی " نماز " که آبانماه امسال برگزار خواهد شد از این دو مجموعه اقتصادی تجلیل خواهد شد.

وی کسب این موفقیت را حاصل درایت و حمایت مدیران و تلاش ها و زحمات متولیان امور دانست و گفت: طی سالهای اخیر اقدامات خوب و موثری در امر گسترش و ترویج فرهنگ نماز به همت مجموعه های یاد شده انجام شده است که قابل تقدیراست.

" علی نمازی " مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و "منوچهر اسدی" مدیر کل امور مالیاتی استان یزد هم در این نشست با قدردانی از خادمان و فعالان عرصه نماز در این مجموعه به اهمیت و جایگاه نماز جماعت اشاره و بر ترویج بیشتر فرهنگ این فریضه الهی  تاکید کردند.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد طی سالهای اخیر فعالیت های چشمگیری در این بخش از جمله بازسازی و مرمت و تجهیز نماز خانه و انجام فعالیت های فرهنگ در خصوص نماز داشته است و نماز جماعت به طور مستمر در این مجموعه برگزار می شود.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir