شنبه 2 تير 1397   16:12:03
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/4/24 شنبه
دیدار معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور با کارکنان جدید معاونت
کارکنان جدیدالاستخدام معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور در فضایی صمیمی با سید رحمت الله اکرمی دیدار کردند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در این دیدار که مدیران کل، مشاوران و معاونین ادارات کل نیز حضور داشتند، کارکنان جدید، معرفی و رزومه مختصر آنها ارائه شد.

این گزارش حاکی است، معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور طی سخنانی در جمع کارکنان جدید این معاونت، اصلی ترین سرمایه معاونت را نیروی انسانی خواند و ابراز امیدواری کردند که کارکنان جدیدالاستخدام به مثابه خون تازه ای در بدنه نیروی انسانی معاونت عمل نمایند.

 وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اهداف معاونت  نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، حرکت به سمت کارشناس محوری است، اظهار داشت: این موضوع از انتصابات صورت پذیرفته در سمت های مدیرکل، مشاور و معاونین ادارات کل، کاملا مشخص است و سعی شده از نیروهای جوان مشغول به کار در داخل مجموعه معاونت در پست های مدیریتی استفاده شود.

اکرمی تصریح کرد: انتظارم این است که در کار کارشناسی، نقش آفرین باشید و با ارائه ایده های خلاقانه به بهبود انجام امور کمک کنید.

بنا بر این گزارش، در پایان این دیدار، تعدادی از کارکنان جدید، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوعات مختلف مطرح کردند.

شایان ذکر است، در سال 1395 و سه ماه ابتدایی سال 1396، جمعا 31 نفر نیروی جدید شامل هفت نفر در اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار، 9 نفر مرکز مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی دولت، دو نفر نظارت بر اجرای بودجه، یک نفر نظارت بر ذیحسابی ها، دو نفر هماهنگی و تلفیق حساب ها و روش های حسابداری و 10 نفر خزانه در معاونت مذکور استخدام شده اند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir